معجون موفقیت

معجون موفقیت

موفقیت هر فردی بستگی به رفتار خود آن فرد دارد.

 

تمام ما انسان ها خواسته ها و اهدافی داریم که دوست داریم به آن ها برسیم ولی متاسفانه بیشتر افراد به خواسته ها و اهداف خود نمی رسند. افرادی که به خواسته های خود نمی رسند همه چیز و همه کس را مقصر می دانند به جز خودشان را فکر می کنند که دلیل موفق نشدن آنها دیگران هستند.

چگونه می توانیم به خواسته های خود مان برسیم.

اگر کاری را در دنیا یک انسان دیگر انجام داده است. حتما من و شما هم می توانیم انجام دهیم همه چیز بستگی به خودمان دارد. ما انسان ها برای انجام ندادن کارها هزاران بهانه میاریم و فقط در پی مقصر هستیم. اگر بجای هزارو یک بهانه فقط در پی یک دلیل باشیم همه چیز حل می شود و به خواسته و اهدافمان می رسیم.

مهمترین ویژگی که باعث می شود افراد نتایج متفاوت بگیرند و به موفقیت برسند فقط و فقط اراده است.

تصمیم می گیریم که رژیم بگیریم ولی بعد از چند روز خسته می شویم و بیخیال همه چیز و رژیم را ول می کنیم.

تصمیم می کیریم که در یک رشته ورزشی به موفقیت برسیم ولی با کوچک ترین مشکل یا مانع کنار می کشیم و بیخیال همه چیز و تلاش هایی که انجام دادیم را ول می کنیم.

تصمیم می گیریک که ورزش کنیم تا اضافه وزن را از بین ببریم ولی بعد از چند روز یا چند هفته خسته می شویم و دگیر ورش نمی کنیم و آن را ول می کنیم.

جلسه اول دوره صبح و اراده

می خواهم یک فرد با اراده باشم تا بتوانم تمام کارهایم را به پایان برسانم. خسته شدم از اینکه هر کاری را شروع می کنم نیمه کاره رها می کنم و نمی توانم به نتیجه دلخواه خودم برسم.

 

می خواهم یک فرد با اراده باشم

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

 1. محمد نعیمی
  ۷:۲۶ ۱۳۹۸/۰۶/۱۴

  استاد واقعا حرف هاتون به دل میشینه و کاملا همینطور که میگید من که از شما خیلی یاد گرفتم موفق باشید

  • علی مداحی
   ۵:۵۹ ۱۳۹۸/۰۶/۲۴

   خیلی ممنون جناب نعیمی حتما خود شما خواستید که یاد گرفتید خوشحالم که این دوره باعث شده تاثیرات مثبت در زندگی شما رقم بخورد. فقط با اقدام کردن تغییر شروع می شود شما اقدام کردید و نتیجه گرفتید.