مطالعه و تأثیرات آن درفروش

مطالعه و تأثیرات آن درفروش

بیشتر افرادی که در زندگی آنها تغییر ایجاد شده از زمانی متحول شدند که یک کتاب خوب در زمینه کاری خود مطالعه کرده اند. همینطور که می دانید برای رشد وضعیت جسمانی خود باید غذای سالم بخوریم تا رشد کنیم؛ بیشتر ما بعضی از غذاها را خیلی دوست داریم و در اصل به آنها اعتیاد پیدا کرده ایم حتی وقتی اسم این غذاها را می شنویم تصور خوردن آنها در ذهن مان تداعی می شود. وقتی جسم ما احتیاج به غذا دارد تا رشد کنیم حتما روح و روان ما هم به غذا احتیاج دارد تا رشد و نمو پیدا کند. در صورتی که از نظر فکری به رشد خوبی برسیم مسیر پیشرفت و موفقیت برای ما هموار می شود یک فروشنده خوب زمانی رشد پیدا می کند که کتاب های خوب و زیادی در مورد فروش مطالعه کرده باشد.

با مطالعه کتاب هایی  در زمینه فروش و روانشناسی فروش، به طرز فکری متفاوت دست پیدا می کنیم و این موضوع باعث می شود که با فروشنده هایی که به این طرز فکر نرسیدند تفاوت های زیادی داشته باشیم که تعداد این نوع فروشنده ها که مطالعه نمی کنند خیلی زیاد است.

سرانه مطالعه کتاب در کشور ما کمتر از پنج دقیقه می باشد و به این نتیجه می رسیم که زمانی که ما مطالعه خوبی داشته باشیم و حداقل روزی نیم ساعت این کار را انجام دهیم چه تفاوت های زیادی با دیگران خواهیم داشت و این موضوع باعث رشد سریع ما می شود خیلی از افراد از دوران کودکی از کتاب دوری می کردند برای اینکه در روزهای اول بتوانیم مطالعه کنیم باید از روش بازی کردن برای انجام کارهای سخت و دشوار که قبلا توضیح دادم استفاده کنیم می توانیم برای خودمان جایزه تعیین کنیم وقتی اولین کتاب را مطالعه کردیم از جایزه خود استفاده کنیم بعد از خواندن چند کتاب خود به خود مثل خیلی از کارهایی که در روز به آنها وابسته شده ایم به کتاب خواندن و مطالعه کردن هم وابسته خواهیم شد.

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *